Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 12 kwietnia 2020 – (2. Niedz. kwietnia)

 1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 11.00 i 15.00.
 2. Msze św. w naszym kościele są sprawowane według przyjętych intencji z zachowaniem zasady: nie więcej niż 5 osób równocześnie w kościele.
 3. Dziękujemy parafianom za złożone ofiary na tacę w ubiegłą niedzielę oraz za ofiary przelane na konto parafii Podłopień.
 4. Dziękujemy Parafianom za ofiary przelane na konto parafii z przeznaczeniem na pomoc najbardziej potrzebującym z naszej parafii.
 5. Jutro Poniedziałek Wielkanocny – drugi dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. jutro o godz. 7.00; 9.00 i 11.00.
 6. W przyszłą niedzielę to jest w Niedzielę Białą, czyli Miłosierdzia Bożego będziemy przeżywać Święto Miłosierdzia Bożego. Msze św. będą o godz. 7.00; 9.00; 11.00 i 15.00. We Mszy św. może wziąć udział tyko 5 osób. Ze względu na obostrzenia dotyczące trwającej pandemii w tym roku wyjątkowo pozostańmy w domach i módlmy się w tych dniach szczególnie Koronką do Miłosierdzia Bożego i czytajmy „Dzienniczek” św. Faustyny”.
 7. W przyszłą niedzielę jako trzecią niedzielę kwietnia wypada zmiana tajemnic różańcowych dla matek. Prosimy, aby zelatorzy i zelatorki dokonali zmiany tajemnic różańcowych między sobą, telefonicznie.
 8. W minionym tygodniu odszedł do wieczności + Stanisław Smoleń. Pomódlmy się w jego intencji. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…
 9. W zakrystii oraz przy wejściu do kościoła można nabyć paschalny numer „Gościa Niedzielnego”, zachowując jak najsurowsze zasady bezpieczeństwa i ograniczając do minimum kontakt osobisty. Jest to wydanie obejmujące dwie niedziele – Niedzielę Zmartwychwstania oraz Miłosierdzia Bożego (nr 15-16). Cena nie ulega zmianie i wynosi 6 zł. Jest także do nabycia majowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”.
 10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła na Święta Wielkanocne i prosimy o podjęcie tej posługi sprzątania na Święto Miłosierdzia Bożego przez kolejne osoby zachowując jak najsurowsze zasady bezpieczeństwa i ograniczając do minimum kontakt osobisty.
 11. Intencje Mszalne na najbliższy tydzień.
 12. Wszystkich parafian polecamy Miłosierdziu Bożemu i zapewniamy o modlitwie. Zachęcamy wszystkich do modlitwy o ustanie pandemii.