32. Niedziela Zwykła – 08 listopada 2020 – (II. Niedz. listopada)

 1. Dzisiaj w 32 niedzielę zwykłą przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Msze św. o godz. 7.00; 9.00 i 11.00 i 15.00.
 2. Polecamy do obejrzenia film zrealizowany w związku z Dniem Solidarności z Kościołem prześladowanym. W filmie występuje m.in. biskup Mirosław Gucwa. Obecnie w Republice Środkowoafrykańskiej posługuje w trzech diecezjach 15 tarnowskich księży misjonarzy i trzy osoby świeckie. Film obejrzyj tutaj.
 3. W przyszłą niedzielę 15 listopada, to jest w trzecią niedzielę listopada, będzie składka inwestycyjna w kopertach. Z racji ograniczenia w ilości osób w kościele ofiary można składać poprzez przelewy bankowe. Dane do przelewu umieszczone są na stronie internetowej parafii.
 4. Dzisiaj 8 listopada będzie spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w kościele o 16.30.
 5. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Światowy Dzień ubogich. W tym roku z racji epidemii nie będą rozprowadzane chlebki Miłosierdzia. Natomiast przed kościołem będzie zbiórka do puszek na pomoc dla ubogich.
 6. Dziękujemy za ofiary złożone na wypominki. Wypominki za duszami zmarłych w naszym kościele są czytane w każdą niedzielę o godz. 10.40 przed Mszą św. o godz. 11.00.
 7. W najbliższym tygodniu po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00 będzie różaniec połączony z wypominkami za duszami zmarłych.
 8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla Matek po Mszy św. o godz. 7.00.
 9. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp Heleny Kubowicz i śp. Zofii Kordeczka. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…
 10. Zapraszamy do kościoła w Podłopieniu na Mszę św. i adorację Najświętszego Sakramentu. Od soboty 7 listopada do 29 listopada 2020 r. w kościele parafialnym w Podłopieniu może przebywać 40 osób.
 11. Przy wejściu do kościoła można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Cena 6 zł. Jest też „Mały Gość Niedzielny”. Cena 5 zł.
 12. Przypominamy, że w kościele obowiązuje zakładanie maseczek i zasłanianie ust i nosa.
 13. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i sal katechetycznych.
 14. Intencje Mszalne na najbliższy tydzień.