5. Niedziela zwykła – 06.02.2022 – (I. Niedz. lutego 2022 r.)

 1. Dzisiaj przeżywamy 5. Niedzielę zwykłą.
 2. Dzień chorych w naszej parafii i Msza św. za chorych będzie w sobotę 12 lutego. O godz. 9.30 będzie spowiedź św. dla chorych, a o godz. 10.00 będzie Msza św. w intencji chorych połączona z udzielaniem sakramentu namaszczenia chorych.
 3. Za tydzień w niedzielę 13 lutego 2022 r. rozpoczniemy nabożeństwo czterdziestogodzinne przed Wielkim Postem, które będzie trwać przez trzy kolejne niedziele: 13 lutego, 20 lutego i 27 lutego. W naszym kościele po Mszach św. najpierw będzie wspólna adoracja, a następnie adoracja indywidualna. Środa Popielcowa, która rozpoczyna Wielki Post wypada 2 marca 2022. Kościół udziela odpustu zupełnego wiernemu, który nawiedzi Najświętszy Sakrament przynajmniej przez pół godziny w celu adoracji.
 4. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Anna Dziadoń, śp. Marian Hochoł i Jan Duda. Ich pogrzeby odbyły się w poniedziałek, wtorek i w sobotę. W I. piątek w Słopnicach Górnych odbył się pogrzeb śp. Stanisława Florka, który był majstrem przy budowie kościoła parafialnego w Podłopieniu. Pomódlmy się w intencji naszych zmarłych: śp. Anny Dziadoń, Mariana Hochoła, Jana Dudy i Stanisława Florka. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…
 5. Ofiary na misje złożyły: Róża Ojców pw. św. Jana Pawła II zelator pan Stanisław Puchała i 6. Róża Ojców pw. św. Apostołów Piotra i Pawła zelator pan Jan Piotr Jamróz. Bóg zapłać.
 6. Spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej w piątek o godz. 16.00.
 7. Spotkanie, próba chóru Parafialnego „Iskra Miłosierdzia” w piątek o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich chórzystów.
 8. Spotkanie Grupy Apostolskiej Młodzieży w piątek o godz. 18.00.
 9. Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 8.00.
 10. Spotkania oazowe według planu w sobotę od godz. 9.00 i od godz. 10.00.
 11. Polecamy gazety katolickie: „Gość Niedzielny” w cenie 8 zł, „Promyczek dobra” w cenie 6 zł i „Mały Promyczek” w cenie 6 zł .
 12. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i sal katechetycznych.
 13. Intencje Mszalne na najbliższy tydzień.