6. Niedziela zwykła – 13.02.2022 – (II. Niedz. lutego 2022 r.)

1. Zapowiedzi przedmałżeńskie. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Mateusz Jakub Hryc z parafii Nowy Targ i Barbara Karolina Kawula z parafii Podłopień. Zapowiedź pierwsza.
  2. Dzisiaj 13 lutego 2022 r. przeżywamy 6. Niedzielę zwykłą i rozpoczynamy nabożeństwo czterdziestogodzinne przed Wielkim Postem. Będzie ono trwać przez trzy kolejne niedziele: 13 lutego, 20 lutego i 27 lutego. W naszym kościele po Mszach św. najpierw będzie wspólna adoracja, a następnie adoracja indywidualna. Kościół udziela odpustu zupełnego wiernemu, który nawiedzi Najświętszy Sakrament przynajmniej przez pół godziny w celu adoracji. Środa Popielcowa, która rozpoczyna Wielki Post wypada 2 marca 2022.
  3. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 zostanie poświęcony nowo namalowany obraz św. Józefa do ołtarza św. Józefa. Jest wierną kopią dotychczasowego obrazu św. Józefa.
  4. W przyszłą niedzielę 20 lutego, to jest w trzecią niedzielę lutego będzie składka inwestycyjna w kopertach.
  5. W czwartą niedzielę lutego składka na tacę będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  6. W przyszłą niedzielę będzie zmiana tajemnic różańcowych dla matek po Mszy św. o godz. 7.00.
  7. Spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej w piątek o godz. 16.00.
  8. Spotkanie, próba chóru Parafialnego „Iskra Miłosierdzia” w piątek o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich chórzystów.
  9. Spotkanie Grupy Apostolskiej Młodzieży w piątek o godz. 18.00.
  10. Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 8.00.
  11. Spotkania oazowe według planu w sobotę od godz. 9.00 i od godz. 10.00.
  12. Polecamy gazety katolickie: „Gość Niedzielny” w cenie 8 zł, w którym z druga płyta z audiobookiem z Pismem świętym oraz „Mały Gość Niedzielny” w cenie 6 zł, a także „Promyczek dobra”, „Mały Promyczek”, i czasopismo „Miłujcie się” w cenie 6 zł.
  13. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i sal katechetycznych.