5. Niedziela Wielkiego Postu – 03.04.2022 – (I. Niedz. kwietnia)

 1. Przeżywamy dzisiaj 5. Niedzielę Wielkiego Postu. Po Mszy św. o godz. 11.00 droga krzyżowa, którą poprowadzi pan Józef Dudzik. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00.
 2. Za tydzień 10 kwietnia wypada Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej. Prosimy o przygotowanie palm.
 3. W przyszłą niedzielę 14 kwietnia, czyli w Niedzielę Palmową składka na tacę będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie jako jałmużna postna.
 4. W I. czwartek 7 kwietnia od godz. 16.00 adoracja Najświętszego. O godz. 16.30 prosimy, aby członkowie Towarzystwa Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie poprowadzili różaniec o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
 5. W I. czwartek na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy młodzież klas ósmych w ramach przygotowania do bierzmowania. Prosimy, aby młodzież przyniosła wypełnione kartki do bierzmowania, które otrzymała na spotkaniu w marcu.
 6. Spotkanie Zespołu Synodalnego będzie w czwartek 7 kwietnia o godz. 18.00.
 7. Drogi krzyżowe w piątek o godz. 15.00 i 17.00 i po nich Msze św.
  • W najbliższy piątek 1. kwietnia o godz. 15.00 prosimy, żeby drogę krzyżową poprowadzili członkowie Parafialnego Zespołu Synodalnego i Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Po drodze krzyżowej Msza św.
  • O godz. 17.00 prosimy, żeby drogę krzyżową poprowadziła młodzież z Grupy Apostolskiej. Po drodze krzyżowej Msza św.
 8. Przygotowanie ciemnicy i grobu Bożego będzie w sobotę 9 kwietnia br. o godz. 8.00.
 9. Zmarł śp. Józef Faron, tata śp. ks. Jana Farona. (Śp. Ks. Jan Faron był katechetą w Parafii Podłopień.) Pogrzeb śp. Józefa Farona – ojca śp. Ks. Jana Farona, odbędzie się w poniedziałek 4 kwietnia br. o godz. 14.00 w kościele parafialnym w Kamienicy. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.
 10. Spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej w piątek o godz. 16.00.
 11. Spotkanie, próba chóru Parafialnego „Iskra Miłosierdzia” w piątek o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich chórzystów.
 12. Spotkanie Grupy Apostolskiej Młodzieży w piątek o godz. 18.00.
 13. Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 8.00.
 14. Spotkania oazowe według planu w sobotę od godz. 9.00 i od godz. 10.00.
 15. Ofiary na misje złożyły Róże Matek i Róże Ojców: Róża Matek pw. Najśw. Maryi Panny zelatorka pani Władysława Gacal; 2. Róża Matek pw. św. Weroniki zelatorka pani Elżbieta Krzyściak; 3. Róża Matek pw. św. Heleny zelatorka pani Helena Nowak; 4. Róża Matek pw. św. Brygidy zelatorka pani Michalina Jamróz; 5 Róża Kobiet pw. św. Cecylii zelatorka pani Jadwiga Rożnowska; 6. Róża Matek pw. św. Klary zelatorka pani Bogusława Zborowska; 7. Róża Matek pw. św. Kingi zelatorka pani Anna Ryś – Brzazgoń; 9. Róża Matek pw. św. Magdaleny zelatorka pani Maria Malarz; 10. Róża Matek pw. św. Małgorzaty zelatorka pani Maria Bokowa; 11. Róża Matek pw. św. Olgi zelatorka pani Zofia Kęska; 13. Róża Matek pw. bł. Karoliny Kózka zelatorka pani Józefa Kulig; 14. Róża Matek pw. św. Rity zelatorka pani Dorota Pach; 16. Róża Matek pw. św. siostry Faustyny zelatorka pani Maria Szewczyk; 19. Róża Matek pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus; zelatorka pani Helena Bubula; 20. Róża Matek pw. św. Zofii zelatorka pani Małgorzata Czernek; 2. Róża Ojców pw. św. Andrzeja Boboli zelator pan Edward Kaim; 6. Róża Ojców pw. św. Apostołów Piotra i Pawła zelator pan Piotr Jamróz; 8. Róża Ojców pw. bł. Ks. Michała Sopoćko zelator pan Bronisław Kordeczka; 10. Róża Ojców pw. Matki Bożej Saletyńskiej zelator Tadeusz Krzyściak. Bóg zapłać.
 16. Polecamy gazety katolickie: „Gość Niedzielny” w cenie 8 zł, „Mały Gość Niedzielny” w cenie 5 zł, a także „Promyczek dobra”, „Mały Promyczek” i „Miłujcie się” w cenie 6 zł.
 17. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i sal katechetycznych.
 18. Intencje Mszalne na najbliższy tydzień.