16. Niedziela zwykła – 17.07.2022 – (III. Niedz. lipca)

 1. Zapowiedzi przedmałżeńskie. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Albert Karol Kurek z parafii Wilkowisko i Justyna Elżbieta Puchała z parafii Podłopień. Zapowiedź trzecia.
 2. Dzisiaj w niedzielę 17 lipca przeżywamy 16. Niedzielę zwykłą.
 3. Dzisiaj w trzecią niedzielę lipca jest składka inwestycyjna na tacę w kopertach.
 4. W przyszłą niedzielę 24 lipca składka na tacę będzie przeznaczona na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.
 5. W przyszłą niedzielę 24 lipca 2021 r. po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów: samochodów i motocykli z okazji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców. Będziemy modlić się za użytkowników dróg: kierowców i pieszych.
 6. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych dla matek po Mszy św. o godz 7.00.
 7. W przyszłą niedzielę będzie zmiana tajemnic różańcowych dla ojców po Mszy św. o godz 11.00.
 8. W piątek 22 lipca – święto św. Marii Magdaleny.
 9. W sobotę 23 lipca – wspomnienie św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.
 10. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską u przewodnika pielgrzymki w Parafii Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej.
 11. Podczas wakacji pamiętajmy o codziennej modlitwie, Mszy św. niedzielnej i o spowiedzi na I piątek miesiąca.
 12. Przy wejściu do kościoła można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” – cena 8 zł, „Mały Gość Niedzielny” w cenie 5 zł, a także „Promyczek dobra”, „Mały Promyczek” i „Miłujcie się” w cenie 6 zł.
 13. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i sal katechetycznych na plebanii.
 14. Proszono nas o ogłoszenie: Wójt i Radni Gminy Tymbark serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w drugiej edycji gry terenowej Odkryj skarby Tymbarku ze smartfonem, która rozpocznie się 23 lipca sierpnia br. o godz. 10.00 na rynku w Tymbarku. Ta inicjatywa ma za zadanie, poprzez zabawę, pokazać najciekawsze zakątki Tymbarku, jak również przybliżyć jego historię, a także integrować mieszkańców. Zapisy drużyn 3-5-osobowych, do 20 lipca (tj. środa), przyjmuje Urząd Gminy w Tymbarku. Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej Gminy Tymbark, gminnym profilu na facebook’u, jak również na plakacie umieszczonym na tablicy ogłoszeń przy bramie kościoła.
 15. Intencje Mszalne na najbliższy tydzień.