13. Niedziela zwykła – 02.07.2023 – (I. Niedz. lipca)

 1. Zapowiedzi przedmałżeńskie. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Dariusz Janczy z parafii Podłopień i Angelika Lach z parafii Jurków. Zapowiedź druga.
 2. Zapowiedzi przedmałżeńskie. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Dariusz Janczy z parafii Podłopień i Angelika Lach z parafii Jurków. Zapowiedź druga.
 3. Dzisiaj 2 lipca przeżywamy 13. Niedzielę zwykłą.
 4. Podczas wakacji pamiętajmy o codziennej modlitwie, o niedzielnej Mszy św., o częstej Komunii św. i spowiedzi na I piątek miesiąca.
 5. W przyszłą niedzielę 9 lipca będzie Msza św. na cmentarzu w Tymbarku o godz. 16.00.
 6. W I. czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.30 prosimy, aby członkowie Towarzystwa Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie poprowadzili różaniec o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
 7. W I. piątek Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o 6.30 i o 18.00. Modlimy się za misje i misjonarzy i wspieramy misje ofiarami pieniężnymi.
 8. Okazja do spowiedzi św. będzie przed Mszami świętymi rano od godz. 6.00 oraz w środę, w I. czwartek i w I piątek po południu od godz. 17.00.
 9. Do chorych księża udadzą się w I piątek.
  • Kanonik Franciszek Malarz uda się na Jasną Podłopień w I. piętek o godz. 8.00. Prosimy o pojazd od pani Weroniki Pytko.
  • Proboszcz uda się na Zawadkę w I. piątek od godz. 8.00. Prosimy o pojazd od pani Anny Kordeczka.
 10. Dziękujemy Ofiary na misje, które złożyły Róże Matek i Róże Ojców.
 11. Polecamy gazety katolickie: „Gość Niedzielny” – w cenie 10 zł – a także „Mały Gość Niedzielny” w cenie 7 zł, a także „Promyczek dobra”, „Mały Promyczek” i „Trwajcie w miłości się” w cenie 6 zł.
 12. Intencje Mszalne na najbliższy tydzień.