21. Niedziela zwykła – 27.08.2023

* OGŁOSZENIA PARAFIALNE *

XXI Niedziela zwykła, 27 VIII 2023 r.

 1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych dla ojców po Mszy św. o godz. 11.00.
 2. Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek na poszkodowanych w powodzi w Słowenii. Wspomóżmy naszych braci i siostry, którzy stracili cały dobytek życia.
 3. Także dzisiaj odbędzie się na plebanii spotkanie Rady Parafialnej po Mszy św. popołudniowej.
 4. Okazja do spowiedzi przed I piątkiem będzie codziennie rano od godz. 6.00 oraz od środy po południu od godz. 16.30.
 5. W I piątek Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6.30 i 18.00. Modlimy się za misje, misjonarzy i wspieramy misje ofiarami pieniężnymi.
 6. Odwiedziny chorych i posługa sakramentalna wg następującego porządku: (Ks. Franciszek uda się w I piątek o godz. 8.00. – prosimy o pojazd od p. Stefana Szewczyka, a Ks. Proboszcz Janusz uda się w I piątek o godz. 8.00. – prosimy o pojazd od p. Ludwika Piętonia).
 7. W I sobotę Nabożeństwo 5 pierwszych sobót miesiąca o godz. 18.00. Po Mszy medytacja i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej, podczas której będziemy odmawiać różaniec święty.
 8. W niedzielę za tydzień (3 września) – pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św.
 9. Wspomnienia liturgiczne najbliższego tygodnia (poniedziałek – wsp. św. Augustyna, wtorek wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela).
 10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowe numery „Gościa Niedzielnego” – cena 10 zł i „Małego Gościa” – cena 7 zł, a także „Apostolstwo Chorych” – 6 zł, „Misje Dzisiaj” i „ Świat Misyjny” – 6 zł i 5 zł.
 11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i sal katechetycznych na plebanii.
 12. Intencje Mszy świętych.