XXIV Niedziela zwykła, 17 IX 2023 r.

 


* OGŁOSZENIA PARAFIALNE *


XXIV Niedziela zwykła, 17 IX 2023 r.

 

  1. Dzisiaj składka na tacę w kopertach jest przeznaczona na inwestycje parafialne. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. Dzisiaj DROGA KRZYŻOWA NA ŁOPIEŃ. Zbiórka o 16.30. przy pierwszej stacji.
  3. Po Mszy św. o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych dla matek.
  4. W przyszłą niedzielę (24 września) będzie zmiana tajemnic różańcowych dla ojców po Mszy św. o godz. 11.00.
  5. Także w niedzielę, 24 września będzie zbiórka do puszek na rzecz Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  6. W poniedziałek (18 września) obchodzimy święto św. Stanisława Kostki – patrona Polski i naszej młodzieży. Jest to również dzień imienin J.E. Ks. Bpa Stanisława Salaterskiego. Osobę Czcigodnego Solenizanta i jego pasterską posługę otaczamy serdeczną i wdzięczną modlitwą.
  7. W piątek (22 września) na Mszy św. o godz. 18.00. odbędzie się pierwsze spotkanie dzieci z kl. 3 wraz z rodzicami w ramach przygotowania do I Komunii i spowiedzi św.
  8. Do dnia 22 września trwa odpust w Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej. Ksiądz Kustosz zaprasza naszą parafię szczególnie jutro ( poniedziałek, 18 września) na Mszę św. o godz. 11.00.
  1. W zakrystii można nabyć kalendarz rolników w formie książkowej w cenie 30 zł oraz kalendarz rolników ścienny w cenie 10 zł.
  2. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” – cena 10 zł., „Apostolstwo Chorych” – 6 zł., „Mały Gość Niedzielny”, „Promyczek Dobra” i „Mały Promyczek”.
  3. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i sal katechetycznych na plebanii.
  4. Intencje Mszalne na najbliższy tydzień.