XI Niedziela Zwykła, 16 VI 2024 r.

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Diecezjalne Święto Rodziny i 25 rocznicę pobytu św. Jana Pawła II w Starym Sączu oraz kanonizacji bł. Kingi. Z tej okazji o godz. 14.40. w naszym kościele rozpocznie się KONCERT uczniów Szkoły Muzycznej w Tymbarku. Zapraszamy.
  2. Dzisiaj jest składka inwestycyjna do kopert. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego będzie w piątek (21 czerwca) o godz. 8.00. Niech każdy uczeń podziękuje Panu Bogu za miniony czas nauki i poprosi o spokojne wakacje.
  4. Spowiedź dla dzieci i młodzieży z racji zakończenia roku będzie w środę i czwartek od godz. 17.00.
  5. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła i sal na plebanii.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Promyczek Dobra.
  7. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Kazimierz Sobczak, polecajmy jego duszę Miłosierdziu Bożemu: Wieczne odpoczywanie…