XII Niedziela Zwykła, 23 VI 2024 r.

1. W życiu codziennym, zwłaszcza w obliczu różnorakich przeciwności tracimy poczucie pewności w wierze. Dlatego i do nas Pan kieruje słowa: «Czemu tak bojaźliwi jesteście? Jakże brak wam wiary!». Bądźmy pewni, że On jest z nami zawsze.
  2. Rozpoczęły się wakacje. Witamy wszystkich, którzy w tym uroczym zakątku, pod opieką Jezusa Miłosiernego będą wypoczywać u swoich rodzin czy znajomych. Pamiętajmy wszyscy o codziennej modlitwie i Eucharystii w dni powszednie i niedziele.
  3. Bóg zapłać za ofiary z ostatniej niedzieli na składkę inwestycyjną do kopert.
  4. Jutro, w poniedziałek (24 VI) obchodzimy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  5. W sobotę (29 VI) przypada uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. będą celebrowane o godz. 7.00., 10.00., 18.00. Pamiętajmy w tym dniu o szczególnej modlitwie za papieża.
  6. Składka z uroczystości Św. Ap. Piotra i Pawła przeznaczona jest do dyspozycji Ojca Świętego.
  7. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła i sal katechetycznych na plebanii.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Promyczek Dobra, Trwajmy w miłości.