V Niedziela Wielkiego Postu, 17 III 2024 r.

 


* OGŁOSZENIA PARAFIALNE *

 1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu.
 2. Zmiana tajemnic różańcowych dla Róż Matek i Ojców po Mszy św. o godz. 7.00.
 3. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj do kopert na składkę inwestycyjną. Prowadzone są prace przy wykładaniu placu płytami granitowymi przed schodami.
 4. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Na każdej Mszy św. poświęcenie palm. Uroczysta procesja z palmami na pamiątkę wjazdu Chrystusa do Jerozolimy na Mszy św. o godz. 11.00. Po Mszy św. Konkurs Palm.
 5. Składka na tacę z Niedzieli Palmowej będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie jako jałmużna wielkopostna.
 6. We wtorek wypada uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Msze św. rano o godz. 6.30. oraz o godz. 17.00.
 7. W środę, 20 marca Szkoła Podstawowa w Zawadce obchodzi Święto Szkoły. Pani Dyrektor Halina Dudzik z Gronem Pedagogicznym i uczniami zapraszają z tej okazji na Mszę św. o godz. 8.00. w kościele zwłaszcza rodziców uczniów szkoły.
 8. W piątek spotkanie i katecheza dla rodziców i młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania po Drodze Krzyżowej o godz. 15.00.
 9. W kończącym się czasie Wielkiego Postu ofiarujmy – jako wynagrodzenie za grzechy – uczestnictwo w nabożeństwach:

* Droga Krzyżowa w piątek;

o godz. 15.00 prosimy, aby poprowadziła młodzież przygotowująca się

do Sakramentu Bierzmowania wraz z rodzicami.

o godz. 17.00 prosimy o poprowadzenie Towarzystwo Przyjaciół WSD.

W niedzielę Droga Krzyżowa po Mszy św. o godz. 11.00.

* Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00., a po nich Msza św.

 1. Zachęcamy do nabycia nowego numeru „Gościa Niedzielnego” – cena 10 zł. „Gość Niezielny – Historia Kościoła” – 12 zł, do nabycia u lektorów. Jest również nowy numer „Promyczka Dobra” – 10 zł.
 2. Bardzo dziękujemy za sprzątanie kościoła i sal katechetycznych na plebanii. Pani Anna Nowak może zastąpić w sprzątaniu. Proszę kontaktować się z nią osobiście (tel. 784276053).
 3. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp. Teresa Duda, śp. Józef Pach, śp. Andrzej Jamróz. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…
 4. Intencje Mszy św.