III Niedziela Wielkanocna, 14 IV 2024 r.

1. Dzisiejszą Niedzielę Wielkanocną przeżywamy jako Niedzielę Biblijną. Rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Biblijny.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek przeznaczona jest na cele Caritas Diecezji Tarnowskiej.
  3. Dziś zmiana tajemnic różańcowych dla matek i ojców po Mszy św. o godz. 7.00.
  4. Przyszła niedziela przeżywana będzie jako Niedziela Dobrego Pasterza i Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Ofiarujmy nasze modlitwy i Komunię św. w tej intencji, a zwłaszcza o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.
  5. W przyszłą niedzielę (21 kwietnia) będzie składka inwestycyjna do kopert.
  6. W środę (17 kwietnia) odbędzie się spotkanie dla uczniów klas trzecich przygotowujących się do I Komunii św. i rodziców o godz. 18.00.
  7. W piątek (19 kwietnia) będzie spotkanie dla uczniów klasy ósmej przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania z rodzicami o godz. 18.00.
  8. Zachęcamy do nabycia „Gościa Niedzielnego” i innych gazet katolickich.
  9. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła i sal katechetycznych na plebanii.
  10. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Bogumił Jamróz. Polećmy jego duszę Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie…