X Niedziela Zwykła, 9 VI 2024 r.

 


* OGŁOSZENIA PARAFIALNE *

 1. Wyruszając na niedzielną Mszę św., idziemy spotkać się z Panem. Czy On mógłby powiedzieć o nas: „Oto moja matka i moi bracia. Bo kto pełni wolę Bożą, ten jest Mi bratem, siostrą i matką”? Czy należę do bliskich Jezusa?
 2. Zakończyliśmy uroczysty obchód Bożego Ciała. Serdecznie dziękujemy wszystkim za pobożny i liczny udział począwszy od samej uroczystości aż do piątku – Najśw. Serca Pana Jezusa. Niech Miłosierny Jezus każdemu błogosławi.
 3. Miesiąc czerwiec poświęcony jest czci Bożego Serca, dlatego będziemy modlić się Litanią do NSPJ jako dziękczynienie po Komunii św.
 4. Dziś po Mszy św. o godz. 7.00. zmiana tajemnic różańcowych róż matek i ojców.
 5. Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek na UPJP II w Krakowie i Tarnowie.
 6. Za tydzień będzie parafialna składka inwestycyjna do kopert.
 7. W sobotę, 15 czerwca przypada 12 rocznica objęcia diecezji przez Biskupa Andrzeja Jeża. Pamiętajmy w modlitwach o naszym Pasterzu, który jest nam szczególnie bliski, ponieważ pochodzi z Ziemi Limanowskiej.
 8. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Diecezjalne Święto Rodziny i 25 rocznicę pobytu św. Jana Pawła II w Starym Sączu.
 9. Również w niedzielę, 16 czerwca o godz. 14.40. w naszym kościele rozpocznie się koncert uczniów Szkoły Muzycznej w Tymbarku, którzy uczczą w ten sposób św. Jana Pawła II i rocznicę jego pobytu w Starym Sączu. Zapraszamy.
 10. Serdecznie zapraszamy dzieci do włączenia się w liczny zastęp LSO, DSM i grupy oazowej. Pierwsze spotkania w najbliższą sobotę o godz. 8.00. (LSO), 9.00. (Oaza), 10.00. (DSM). Szczególnie zapraszamy chłopców i dziewczynki z kl. 3 SP. Rodziców prosimy o zachęcenie swoich dzieci, by zaangażowały się w życie naszej parafii.
 11. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła i sal katechetycznych.
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Gość Niedzielny” min. z wywiadem najsłynniejszego biografa św. Jana Pawła II Georgiem Weiglem. Jest również do nabycia „Gość Niedzielny – Historia Kościoła” opowiadający historię życia św. Piotra Apostoła.
 13. Intencje Mszy św.